Kodėl rinktis mus?

-  Mūsų reklamos paslaugos yra ekonomiškos ir efektyvios. Jums nereikia mokėti už reklaminių kampanijų sukūrimą, interneto svetainės optimizavimą, reklamas internete ar kitus darbus, dėl kurių nesate tikri, ar tai teiks naudą pritraukiant naujus klientus tiek dabar, tiek už kelių mėnesių. Palikite šią riziką mums.

-  Mes nesiūlome jums patiems investuoti į reklamines kampanijas interneto paieškos sistemose, nes manome, jog tam reikalingas profesionalus kampanijų administravimas norint pasiekti gerus rezultatus. Be specialių žinių ir praktikos, tai atlikti patirties interneto reklamoje neturinčiam žmogui yra labai sudėtinga. Todėl dažnai tenka samdyti specialistą ir mokėti mėnesinį administravimo mokestį bei paskirti papildomą atskirą biudžetą už paspaudimus. Tačiau nebūsite tikri, kad kitą mėnesį jums neteks skirti 2-3 kartus didesnio biudžeto, nes raktinių frazių konkurencija pakilo ir vienas paspaudimas jau kainuos 2-3 kartus brangiau. Todėl norint neviršyti biudžeto reikia nuolat stebėti jūsų veiklos frazes, kurios tam tikrą mėnesį išlaiko konkurencingumą ir jų kaina nekyla bei atitinkamai modifikuoti reklamos kampanijas.

-  Mes tiesiog siūlome pasinaudoti mūsų skaidriomis paslaugomis ir išvengti didelių pradinių investicijų, bei visą administravimo rūpestį palikti mums. Tokiu būdu jus visuomet tiksliai žinosite, kad potencialus tikslinis klientas, kuris ieško konkrečių paslaugų ir prekių, kuriomis būtent jūs ir prekiaujte, jums tekainuos porą ar daugiau centų.

SUSISIEKITE