Jūsų verslui reikia daugiau pelno, klientų? Nemokamai atliksime analizę, pateiksime planą

Tūkstančiai klientų gali nerasti Jūsų prekių, paslaugų internete dėl netinkamos Jūsų interneto svetainės struktūros bei netikslinės reklamos internete.Padidinsime Jūsų verslo žinomumą, garantuosime 2-10 kartų daugiau klientų

Sutvarkysime interneto svetainę, suderinsime reklamą internete ir apie jus sužinos PAPILDOMAI nuo 200 iki 5000 lankytojų per dieną. 1 klientas tekainuos 0,02 €.Grąžinsime 100% mėnesinį mokestį, jei neatvyks sutartas lankytojų skaičius

Esame reklamos internete profesionalai nuo 2007 m., per 13 metų pelnėme tiek smulkių, tiek stambių tarptautinių įmonių pasitikėjimą tad nebijome griežtų įsipareigojimų.

Kodėl rinktis mus?

Kodėl rinktis mus? Palyginkime

Konkurentų pasiūlymas

Mūsų pasiūlymas

Investuoti į reklamą internete "aklai", t.y. siūloma reklamos kampanijos administravimui išleisti 100-400€ kiekvieną mėnesį IR už raktinius žodžius pagal kuriuos jus suras internete dar papildomai mokėti nuo 100€ iki 1000€ kiekvieną mėnesį.

Tuomet po kelių mėnesių jums bus siūloma apžvelgti ar strategija pasiteisina ir iš to yra nauda, nes prognozuoti tiksliai iš anksto juk atseit neįmanoma (!!!)

Pasinaudojus tokiu pasiūlymu jus nesate garantuoti:

1. Ar tikrai su pradiniu numatomu mėnesiniu biudžetu  100% sulauksite prognozuojamo skaičiaus tikslinių lankytojų

2. Ar jums praėjus keliems mėnesiams nereiks didinti net kelis kartus reklamos biudžeto norint gauti naudą iš reklamos internete

Pasibaigus mokamos reklamos periodui, jus vėl grįšite prie panašaus lankytojų skaičiaus kaip kad turėjote iki mokamos reklamos.

Investuoti iškart žinant, kiek lankytojų apie jus sužinos, t. y. jus mokėtumėte fiksuotą mėnesinį mokestį už reklamos administravimą ir raktinius žodžius. Apytiksliai 2 centus už lankytoją pagal pasirinktą planą (200-250, 500-550, ar virš 1000 vizitų per dieną)

Tokiu būdu tikrai žinosite, kad kad kiekvieną dieną jus pasieks sutartas arba didesnis lankytojų srautas nedidinant išlaidų išlaidų

Pasinaudojus tokia strategija jus esate garantuoti, kad:

1. Su mėnesiniu mokesčiu pasieksite beveik tikslų iš anksto žinomą lankytojų srautą

2. Nerizikuojate. Jei jūsų neaplankys sutartas lankytojų skaičius, jus atgausite mėnesinę įmoką.

Pasibaigus mokamos reklamos periodui, jūsų interneto svetainė daug geriau reitinguosis interneto paieškos sistemose, nes ji buvo mūsų optimizuota interneto paieškos sistemoms (Google SEO ir kt.) reklamos paslaugų teikimo pradžioje.

Apie ADVERTATION kompaniją

ADVERTATION teikia kokybiškas reklamos internete paslaugas nuo 2007 metų. Mūsų tikslas - suteikti galimybę reklamuotis internete kiekvienam. Net neturintiems didelio reklamos biudžeto siūlome gerokai padidinti Jūsų verslo ir interneto svetainės žinomumą. Informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas ar prekes pastebės tūkstančiai NAUJŲ klientų.

Paslaugų raktažodžiai

Google reklamos, Facebook reklamos, Yahoo reklamos, Youtube reklamos, Bing reklamos, Instagram reklamos, Twitter reklamos, Interneto svetainės optimizacija, tinklalapių SEO, SEO auditas, reklama prie laikraščių, reklama interneto kataloguose ir kitos internetinės reklamos formos.

Susisiekite su mumis

sampleMob. telefonas:
+370 64 33 33 44


sampleEl. paštas:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.